Aloe Forever Danah

Forever Infinite

Při vytváření Infinite od Forever ™ naši odborníci hledali peptidy, přírodní minerály, bylinky, pouštní rostliny a nejnovější vědecké poznatky o pokožce, jejichž úkolem je nejen doplnit aloe, ale především zvýšit její účinky a výhody.

forever infinite

4 nové revoluční produkty

Nemůžete zastavit zub času, ale můžete jej zpomalit pomocí nejnovější a nejvyspělejší linie proti stárnutí: infinite od Forever™. Tento systém pomáhá zlepšit vzhled pokožky, vyhladit jemné linie a vrásky a umožňuje vám potlačit tradiční projevy stárnutí.

Hydratační čistící přípravek

Hydratační čistící přípravek je plný silných, přirozeně se vyskytujících ingrediencí, jako je jablečný extrakt a jablečné aminokyseliny, které poskytují okamžité zvýšení hydratace kůže a antioxidační vlastnosti, zatímco pozastavují nečistoty a olej, takže mohou být poté smyti.

hydratační čistící přípravek

Zpevňující sérum

Zpevňující sérum zaciluje na stárnutí zvenčí a představuje jeden z nejzajímavějších vědeckých objevů z oboru dermatologie. Zpevňující sérum zvyšuje sílu Aloe s trifluoracetyl tripepetidem-2, tří amino kyseliny peptidu, který napodobuje přirozený proces kůže a zvyšuje její pevnost a také přispívá ke snížení výskytu jemných linií a vrásek.

forever infinite

Zpevňující komplex

Víme, že krása je více než péče o pokožku - vše začíná s výživou. Ideální společník ke zpevňujícímu séru, zpevňující komplex má za cíl stárnutí uchopit zevnitř! Forever je první exkluzivní kosmetický doplněk, který vám pomůže získat kontrolu nad procesem stárnutí a zajistit, že budete podporovat anti-aging ze všech úhlů. Naše nepotažené zpevňující komplexní tablety mají patentovanou směs z koncentrátu francouzského melounu, phytoceramidů a námořního kolagenu.

forever infinite

Restoring crème

Pro dokončení naší rady anti-aging produktů, přibalujeme tento krém s více než 15 složkami. Dokonce s tolika hydratačními látkami je náš Restoring krém hladký na pokožce a rychle se vstřebává bez pocitu mastnosti.

forever infinite

E-shop

BRZY V PRODEJI.
e-shop.

Zaregistrujte se a ušetříte 15% !!

Pokud provedete on-line registraci, která Vás k ničemu nezavazuje, získáte ihned při nákupu 15% slevu.

Registrace

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. NENÍ třeba pravidelný odběr zboží nebo odběr zboží v určité hodnotě. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

studio danah praha  

Aloe Forever Danah

Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz