Aloe Forever Danah

Sleva 35% - velkoobchodní ceny

Vybrali jste si více výrobků od FLP? Předpokládáte opakované nákupy pro sebe, pro svoji rodinu nebo pro svoje známé a kamarády?

Pokud je Vaše odpověď ANO, je pro Vás výhodnější se jednoduše registrovat a získat IHNED slevu 15%. Stačí se registrovat - vyplnit formulář on-line.

Novinka - sleva 35% hned

Zakupte Novus Customer Pack

Koupí této výhodné série ušetříte cca 2 500 Kč a automaticky získáte ASISTENTA SUPERVIZORA tzn. slevu 35% už na vždy.

Poté už můžete nakupovat se slevou 35%....více

Sleva 15% ihned

Neplatí se žádné registrační poplatky, prodlužovací poplatky a nemusíte mít ani žádné pravidelné povinné odběry.

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte okamžitou 15% slevu na všechny produkty. Dokončení platné registrace proběhne ihned po 1. nákupu v min. hodnotě 60 Eur(jediná podmínka při registraci). Pak už NENÍ třeba pravidelný odběr zboží nebo odběr zboží v určité hodnotě a máte zaručenou slevu 15%.

Pokud si koupíte např. Aloe Vera Gel(bez příchutě) - tak maloobchodní cena je: 757Kč. Po registraci: 650Kč.

Sleva 35%

Pokud byste chtěli získat slevu 35%(30% + 5% bonus), je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle aktuálního kurzu EUR) za 2 po sobě následující měsíce. Po dosažení dvou bodů za NDP ceny tzn. nákupy s 15% slevou, nakupujete následně automaticky s 35% slevou už navždy.

Pokud si koupíte např. Aloe Vera Gel(bez příchutě) - tak maloobchodní cena je: 757Kč. Po registraci s 15%: 650Kč a s 35% slevou 495Kč a to už stojí za to!

Jediná podmínka při registraci je minimální hodnota objednávky 60 Euro - cca 1 650 Kč(jedná se o velkoobchodní odběr)

Plus cena poštovné - cca 152 Kč(kurýr + dobírka) nebo odběr ZDARMA v sídle společnosti.

Produkty FLP nelze přímo zakoupit v žádném obchodě.

Poradenství a školení zdarma

Pokud byste potřebovali jakoukoliv radu, pomoc, měli jakoukoliv otázku, ráda poradím. Ráda za Vás registraci provedu, poradím s výběrem produktů dle Vašich aktuálních potřeb a zdravotních potíží(spolupracuji s lékaři) a zboží objednám. Také je možné si domluvit schůzku a vše probrat osobně.

Pořádám pravidelné přednášky ve Studiu Danah na aktuální témata: např. jak získat kontrolu nad svoji váhou, jak posílit imunitu, jak předcházet

Volejte:  602 132 100

Pište: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz

Dana Hodanová

Vaše rozhodnutí

Pokud se stanete členy společnosti FOREVER, nikdy nebudete sami. Stanete se nezávislým prodejcem, ale s podporou nadnárodní firmy. Můžete využívat její marketing, prodejní nástroje, školení a poradenství zdarma. FOREVER organizuje po celý rok různá setkání, přednášky a kurzy. Forever Living Products je tak trochu jiná společnost. Cestujte s námi a potkejte některé z našich úžasných lídrů čerpajících z dlouholetých zkušeností a nových inovativních nápadů, kteří vedou tuto miliardovou společnost k netušenému úspěchu!

FOREVER GLOBAL RALLY

Global Rally je úžasné každoroční setkání tisíců FBO z celého světa v jedinečné exotické destinaci. Na Rally naši FBO zažijí až 10 dní zábavy, relaxace, vzdělávání, oslav, uznání, a co je nejdůležitější, seznámí se s ostatními úspěšnými FBO z více než 155 zemí světa. Pokud budete mít určitý obrat prodeje, firma Vám cestu i "pracovní dovolenou" zaplatí.

Rozhodněte se pro Forever

"Životní úspěch nezávisí na podmínkách, které máme, ale na našich rozhodnutích."

Hal Urban

Video od zakladatele společnosti - 39 let zkušeností

Jak vnikl nápad? Jak se podařilo splnit si sen o úspěšném podnikáni? Podívejte se na velmi inspirativní video 39 let cesty Forever - Rex Maughan

Doporučuji také shlédnutí videa o Forever Living Products.

 

Chci se registrovat

 

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. NENÍ třeba pravidelný odběr zboží nebo odběr zboží v určité hodnotě. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

studio danah praha  

Aloe Forever Danah

Volejte: +420 602 132 100


Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz