Aloe Forever Danah

Získejte výhodné ceny + bonusy

Aloe Vera Gel

Jednoduchá registrace (on-line nebo po telefonu)

Aloe Vera Gel čistý

35% sleva na produkty + odměny

Aloe Vera

Školení + marketingová podpora ZDARMA

Aloe Vera

Prostory ke konzultacím a přednáškám ve Studiu Danah

Aloe Vera

Doručení do 48h.

Potřebujete extra měsíční příjem?

Chcete více času na sebe? Extra měsíční příjem? Chybí Vám uznání v práci? Kvalitnější život? Chcete se vzdělávat zdarma? Chcete cestovat?

Výhody

  • Extra měsíční příjem
  • Bonusy
  • Osobní rozvoj - školení, prezentace
  • Kvalitně ztrávený volný čas
  • Cestování
  • Uznání
  • Odměny - nové auto, dovolená
  • Finanční nezávislost
  • Zdraví
  • Krása

Přidejte se

Chcete od života víc? Staňte se členem našeho silného týmu. Z pohodlí vašeho domova můžete začít podnikat: zásobovat stálé zákazníky, rodinu, kamarády přímo ze skladu výrobce v Praze. Žádné poplatky, žádné povinné odběry. Začít můžete kdykoliv.

Jmenuji se Dana Hodanová, skoro 20 let provozuji kosmetické Studio Danah, hledám do týmu nové lidi. Budu Vás podporovat, vše vysvětlím, zaučím. Bojíte se mluvit a jednat s lidmi? I já jsem jsem se bála, ale velmi brzy jsem se naučila komunikovat s prezentovat sebe i produkty. Navíc veškeré prezentace a reklama jsou již vytvořeny a můžete je použít. Nikdy nebudete sami, protože nejen já, ale i společnost Forever, pořádá pravidelně školení obchodních dovedností, odborné prezentace, ochutnávky, přednášky jak na Facebook, apod.

Nabízím pro Vás prostory ke konzultacím a přednáškám přímo ve Studiu Danah. Školení a marketingová podpora ZDARMA. Pokud se stanete distributory FOREVER, nikdy nebudete sami. Stanete se nezávislým prodejcem, ale s podporou nadnárodní firmy. Můžete využívat její marketing, prodejní nástroje, školení a poradenství zdarma. FOREVER organizuje po celý rok různá setkání, přednášky a kurzy. Forever Living Products je tak trochu jiná společnost. Výrobky nelze koupit v žádném obchodě nebo lékárně.

Sleva 35% bez koupi Novus Cust. Pack

Pokud byste chtěli získat slevu 35%(30% + 5% bonus), je třeba odebrat zboží v hodnotě za 2 po sobě následující měsíce. Po dosažení 2 kreditních bodů za NDP ceny tzn. nákupy s 15% slevou, nakupujete následně automaticky s 35% slevou už navždy.

Jaký je Váš potenciální výdělek?

Potenciál výdělku je zcela na vás! Kupujete za velkoobchodní ceny a prodáváte za maloobchodní. Někteří FBO se věnují svému byznysu na částečný úvazek k doplnění jejich příjmů, někteří se věnují svému byznysu plně a dosahují značných příjmů. Ať už si chcete trochu přivydělat nebo vybudovat bohatství přesahující vaše nejdivočejší sny, Forever je tu pro vás!

Novinka hned sleva 35%

Stačí koupit jeden balík a získáte velkoobchodní slevu !!

Koupí Novus Customer Pack ušetříte ihned 2500Kč a získáváte doživotní 35% slevu na všechny produkty FLP z čistého aloe vera.

Co balík obsahuje?

sleva 35% na Aloe Vera

Je v nabídce pro nové zákazníky a všechny, kteří již  máte registraci na 15% slevu.

Jak na to

1) Zeregistrujte se: Chci se registrovat

2) Zakupte Novus Customer Pack (kód 005)

3) Ušetříte hned 2500Kč + získáte 35% slevu na vždy a na všechny produkty(velkoobchodní cena)

4) Žádné povinné odběry, žádné poplatky

Koupí této výhodné série ušetříte cca 2 500 Kč a automaticky získáte slevu 35% už na vždy, získáte tedy velkoobchodní ceny.

Poté už můžete nakupovat se slevou 35%. Sleva platí na všechny produkty a stále.

Pokud se zaregistrujete, stává se z Vás FBO (Forever Business Owner) a díky nákupům získáváte odměny. K dosažení pozice Asistenta Supervizora je potřeba 2 kreditních bodů (tj. 2 cc) . S tímto balíčkem ušetříte nákup za 0,392 cc (bodů). A stanete se jím ihned.

Co je kreditní bod (cc)?

Kreditní bod je bodová hodnota připsaná každému produktu, aby ceny byly celosvětově stejné. Také se body používají k odměňování stálých zákazníků tzn. FBO (Forever Business Owner) v souladu s marketingovým plánem Forever. Všechny body se vypočítávají každý měsíc. Za body můžete získat pobyt v hotelu, letenku, peníze navíc, služební auto.

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

studio danah praha  

Aloe Forever Danah

Volejte: +420 602 132 100


Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz