Aloe Forever Danah

Chraňte své mazlíčky!

Domácí mazlíčci si zaslouží to nejlepší!

Špatné trávení, nedostatek vitamínů, problémy s nadváhou, problémy s příjmem potravy?

Řešení: Aloe Vera Gel

Denní dávka minerálů, vitamínů, aminokyselin - Aloe Vera Gel - 96,4 % čistého ALOE VERA

 • Zlepšení trávení
 • Posílení imunity
 • Regulace hmotnosti
 • Obnova kolagenu a elastinu
 • Denní dávka vitamínů
 • Denní příjem minerálních látek
 • Denní příjem minerálních látek
 • Obsahuje saponiny: účinné proti virům, bakteriím, plísním a infekcím všeho druhu
 • Posílení srsti
 • Obsahuje aminokyseliny "stavební prvky organizmu"
kyselina hyaluronová balení

Chci koupit: Aloe Vera Gel

Ošetření kůže - svědění, pupínky,

Řešení: Aloe Veterinary Formula
 • vysoká koncentrace aloe vera
 • víceúčelový produkt
 • může být užitečný při řešení drobných kožních problémů
 • hydratační účinek
 • rozprašovač pro snadnou aplikaci ​

Primární složkou Aloe Veterinary Formula je stabilizovaný aloe vera gel, který se ideálně hodí na vnější kožní problémy. Alantoin, přírodní zklidňující látka, je další hlavní složkou. Rozprašovač umožňuje snadnou aplikaci na zvířata libovolné velikosti a druhu. Aloe Veterinary Formula dokáže poskytnout rychlou a zklidňující úlevu.

Drobné ranky

Řešení: Aloe Gelly

Aloe Vera Gelly je vynikající prostředek, kterým aloe dostanete do pokožky stejně, jako kdybyste aplikovali gel přímo z listu. Je to průsvitné želé určené k vnějšímu použití, které se rychle vstřebá do pokožky a má úžasný uklidňující účinek. Vhodné na drobné ranky. Obsahuje zvláčňující a zvlhčující látky. Želé má další výhodu v tom, že ho pokožka úplně absorbuje bez toho, abyste si znečistili oblečení. Aloe Vera Gelly může být rovněž použito na pokožku při ultrazvukovém vyšetření a má mimořádně uklidňující účinek po elektrolýze.

Krásné zuby, zdravé dásně

Aloe Bright Toothgel

Forever Bright je jedinečný zubní gel založený na bázi aloe vera. Tato jedinečná formule obsahuje jako základní složku stabilizovaný aloe vera gel. Do něho je přidaný včelí propolis. Tato kombinace nejenže má dobré antibakteriální vlastnosti k zamezení tvorby zubního povlaku a zachování svěžího dechu, ale navíc díky svým protizánětlivým vlastnostem velmi dobře působí na dásně a jemnou sliznici ústní dutiny. Je zvlášť vhodný při krvácení dásní a tvorbě ústních vřídků. Když je čištění kartáčkem příliš bolestivé, je možné zubní gel aplikovat přímo.

Problémy s klouby?

Řešení: Forever Active HA

- kyselina hyaluronová, kurkuma, zázvor, včelí vosk

Kyselina hyaluronová (HA) je speciální protein, který náš organizmus produkuje na lubrikaci a odpružení kloubů a svalů, a také adekvátní hydrataci pokožky. Stárnutím náš organizmus produkuje HA méně a méně. Potom naše klouby ztrácejí svou přirozenou lubrikaci a naše pokožka je popraskaná a suchá.

Citlivá, suchá kůže?

Aloe Jojoba-Shampoo

Pro koupání zvířat se suchou a citlivou pokožkou. Prostřednictvím aloe aminokyselin (totožné s aminokyselinami ve vlasových koříncích) posiluje kořínky zásobuje srst saponiny a přírodními složkami, které jim dodávají sílu a hustotu . Další důležitou složkou šamponu je olej z jojobových semen, který je skvělým lubrikantem, používaným v přípravcích na vlasy a srst už celá léta. Dopřejme svým mazlíčkům to nejleší.

Čistá kůže

Aloe Liquid Soap

Výborný pro čištění kůže. Aloe je známá svými čisticími a zvlhčujícími vlastnostmi a působí jako kondicionér, což z ní dělá dokonalý základ pro naše tekuté mýdlo Aloe Liquid Soap. Je biologicky odbouratelné, má regulované pH a není dráždivé. Je dostatečně jemné, aby bylo možné ho používat ke každodennímu mytí. Je vhodné také pro zvířata s kožními chorobami (ekzémy apod.).

Krásná srst, dobře zozčesatelná

Aloe Jojoba Conditioning Rinse

Pro snadné rozčesávání srsti před stříháním. Skvělá kombinace stabilizovaného aloe vera a jojoby, která je složkou na odstranění elektrostatického náboje, dává srsti pocit svěžesti a jemnosti. Dopřejte svým miláčkům hydratační péči pH-vyváženého kondicionéru Aloe-Jojoba Conditioning Rinse, aby vypadaly každý den jako ze salónu.

Použití: Naneste a nechte 2-3 min. působit. Opláchněte, popř. vysušte.

aloe vera gel

Já a náš pes Ogi

Všechny produkty jsem vyzkoušela, resp. vyzkoušel je můj pes Ogi a náramně mu svědčí.

 • při pokousání(rvačka) roztržená tlama, vylomil si zub a rána se mu zanítila - několikrát za den Veterinary Formula do tlamy a na tržnou ránu, požívat lžíci Aloe Berry - rychlejší hojení a je protizánětlivé
 • do očí kapky Activátor při zánětech
 • na kůži - ranky, po klíštěti Veterinary formula
 • při průjmu, zvracení - Activátor líže z dlaně a střídám s aloe vera gel (různé)
 • letos měl 8 let - pro kondici, zdravé klouby a lepší srst - do masové konzervy 1 vejce + 4cl(panák) Aloe Vera Gel (střídám druhy - Berry, Peach, bez příchutě) - chutná mu a pozor už neslintá :-)
veterinary formula

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

studio danah praha  

Aloe Forever Danah

Volejte: +420 602 132 100


Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz